>> čas čtení: 1 minuta

Simulace Finanční svoboda, kterou vyvinul tým KFP v čele s Karlem Kořeným, je za svých 5 let existence oblíbenou hrou v domácnostech i výukovou pomůckou školních tříd. Zde si ji zahrály již tisícovky studentů. I proto se bude letos poprvé konat pro všechny nadšené hráče Mistrovství České republiky ve Finanční svobodě.

Na tomto prvním celostátním utkání studentů, které proběhne 4. června v Praze, poměří síly žáci 2. stupně základních škol a také středoškoláci. Soutěžit budou ve dvojicích a zároveň za svou školu, každá škola totiž může vyslat na klání až tři dvojice studentů.

Ti získají kromě zážitku z celkem tří scénářů s různými obtížnostmi také možnost vyhrát zajímavé ceny včetně Finanční svobody samotné.

Jak můžete Mistrovství podpořit?

  • JAKO UČITEL: Přihlaste své žáky a dojeďte s nimi, pro učitele bude připraven doprovodný program v podobě seminářů „Tipy&triky pro učení finanční gramotnosti“ apod. vedený odborníky.
  • JAKO PODNIKATEL: Pomozte pokrýt naše organizační náklady finanční částkou nebo věnujte zajímavou cenu pro studenty. Budeme Vám vděční a patřičně Vás zviditelníme.
  • JAKO NADŠENÝ HRÁČ FINANČNÍ SVOBODY: Informujte o mistrovství dále a těšte se na podzim, kdy pro vás chystáme Mistrovství ČR ve Finanční svobodě pro veřejnost.

Napište nám na [kontakt] nebo si popovídejte s Andreou Šandorovou, koordinátorkou projektu, na 723 684 878.

Co se děje okolo Finanční svobody můžete sledovat také na našem novém facebooku: bit.ly/FinančnísvobodaFB

Bojujte s námi za finanční svobodu nové generace!

Tým Finanční svobody